Atribuită Anunț de participare

Reparatii capitale bazin exterior si canalizare

Număr anunț
SCN1044720
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
CEZIANA STAR SRL (CUI 16700167)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.418.709 RON
Valoare atribuită
1.501.683,91 RON
Data publicării
31.05.2019 15:23
Anunț de atribuire
SCNA1021878
Termen limită
24.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050242

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CEZIANA STAR SRL CUI RO 16700167
Asociați 1

Valoare atribuită

1.501.683,91 RON

din 1.418.709 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.