Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Furnizare echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1014271
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 870.974,79 RON
- Valoare atribuită
- 807.900 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1024748
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 159-392220
- Documentație de atribuire
- DF1059269
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.PDF.p7s
- contract furnizare.PDF.p7s
- FisaDate_DF1059269.pdf
- instructiuni pentru ofertanti.PDF.p7s
- modele formulare.PDF.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 870.974,79 RON Adjudecat: 807.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat de anestezie | 60.000 RON | S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. | 56.000 RON ↓6,7% |
| 2 | Ecograf performant pentru posibilitatea de screening al malform… | 657.983,19 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 657.900 RON |
| 3 | Sistem cooling pentru nou nascuti cu hipoxie la nastere | 95.865,55 RON | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | 94.000 RON ↓1,9% |
| 4 | Microtom rotativ cu accesorii incluse | 57.126,05 RON | Anulat | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
807.900 RON
din 870.974,79 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 63.074,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.