Acasă · Licitații
· Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope
- Număr anunț
- DA40960563
- Autoritate contractantă
- Comuna Costesti (CUI 2407559)
- Furnizor / câștigător
- AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
- Cod CPV
- 34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.289,26 RON
- Valoare atribuită
- 5.289,26 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 15:11
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.289,26 RON
din 5.289,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro