Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor tahograf si card Tacho2Safe

Număr anunț
DA40959602
Autoritate contractantă
Comuna Belcesti (CUI 4541211)
Furnizor / câștigător
TAHOG BAL SRL (CUI RO15974490)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.074,38 RON
Valoare atribuită
1.074,38 RON
Data publicării
07.08.2026 13:18
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.074,38 RON

din 1.074,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.