Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie combustibil

Număr anunț
DA40955507
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA TUFESTI (CUI 4874763)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI RO32548363)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,45 RON
Valoare atribuită
165,45 RON
Data publicării
07.08.2026 09:03
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,45 RON

din 165,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.