Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACICLOVIR 400MG

Număr anunț
DA40961578
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,73 RON
Valoare atribuită
188,73 RON
Data publicării
10.08.2026 08:47
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,73 RON

din 188,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.