Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aer conditionat cu montaj inclus si punere in functiune

Număr anunț
DA40961317
Autoritate contractantă
Comuna Bazna (CUI 4307050)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
Cod CPV
45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.682,51 RON
Valoare atribuită
2.682,51 RON
Data publicării
10.08.2026 08:20
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.682,51 RON

din 2.682,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.