Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE HDS 550 C ECO, 1.272-631.0, 017985
- Număr anunț
- DA40912263
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- WASSERTECH SRL (CUI RO24131550)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905,52 RON
- Valoare atribuită
- 905,52 RON
- Data publicării
- 30.07.2026 11:26
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
905,52 RON
din 905,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro