Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere pt imprimante aflate in custodie APIA Mures

Număr anunț
DA40959733
Autoritate contractantă
Agentia de plati si interventie pentru agricultura-centrul judetean Mures (CUI 23143514)
Furnizor / câștigător
CRIOM S.R.L. (CUI RO21673590)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900 RON
Valoare atribuită
7.900 RON
Data publicării
07.08.2026 13:27
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.