Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat

Alimentare cu energie electrică stații de pompare aferente rețelei de canalizare menajeră, pluvială și drenului transversal-zona DJ 720E- lucrări pe tarif de racordare (realizare PTAB)

Număr anunț
SCN1044704
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
POTENTIAL CONS SRL (CUI 8928505)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584.378 RON
Valoare atribuită
455.000 RON 22,1% sub estimat
Data publicării
31.05.2019 14:45
Anunț de atribuire
SCNA1021681
Termen limită
20.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050331

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
POTENTIAL CONS SRL CUI RO 8928505
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIT INVEST SRL CUI 15283070

Valoare atribuită

455.000 RON

din 584.378 RON estimat 22,1%

Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 129.378 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.