Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,3% sub estimat
Contract de furnizare având ca obiect furnizarea unui Sistem de Virtualizare, în conformitate cu cerintele minime obligatorii prevăzute în Sectiunea III: Caietul de sarcini.
- Număr anunț
- CN1014437
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.992.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.318.043,85 RON 61,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2019 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1030418
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 164-402071
- Documentație de atribuire
- DF1059568
Documente
Documentația de atribuire
- aviz CTE.pdf.p7m
- FisaDate_DF1059568.pdf
- S2- Instructiuni sistem virtualizare 2019.docx.p7m
- S3- CS sistem virtualizare 2019.docx.p7m
- S4-contract furnizare sistem virtualizare 2019.doc.p7m
- S5 - Formulare sistem virtualizare 2019.doc.p7m
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DIGITAL DATA SERVICES SRL CUI RO 14482414
Valoare atribuită
2.318.043,85 RON
din 5.992.500 RON estimat
61,3%
Adjudecat la 38,7% din estimat · economie 3.674.456,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.