Atribuită Anunț de participare

LUCRARI SUPLIMENTARE-EXTINDERE LABORATOR DE HIDRAULICA SI PROTECTIA MEDIULUI

Număr anunț
CN1014435
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
ROTARY CONSTRUCTII SRL (CUI 1565534)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.326.137,48 RON
Valoare atribuită
5.326.135,23 RON
Data publicării
22.08.2019 09:24
Anunț de atribuire
CAN1027164
Termen limită
27.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059797

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Subcontractanți 1
BREAK SISTEMS SRL CUI RO 23576950

Valoare atribuită

5.326.135,23 RON

din 5.326.137,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.