Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,5% sub estimat
Reparație Strada Dreptății, în Municipiul Băilești, Județul Dolj
- Număr anunț
- SCNA1135786
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAILESTI (CUI 5002240)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626.570,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.602.015,63 RON 1,5% sub estimat
- Data anunțului
- 10.08.2026 14:36
- Anunț de participare
- SCN1175782
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
11.06.2026 14:57
-
09.06.2026 11:03
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DATAR TRANS SRL CUI RO 16186199
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Valoare atribuită
1.602.015,63 RON
din 1.626.570,25 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 24.554,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.