Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,1% sub estimat
Achiziția de bunuri (dotări) - echipament - pentru obiectivul de investiție aflat în derulare: „Dotare Așezământ Cultural, Sat Victoria, Comuna Victoria, Județul Iași”
- Număr anunț
- SCN1044660
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICTORIA (CUI 4540305)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215.992,80 RON
- Valoare atribuită
- 157.491,48 RON 27,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 09:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1020493
- Termen limită
- 12.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050212
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini pentru achiziție de produse - LOT 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050212.pdf
- Formulare +Contract de achiziție publică de produse - LOT 1.pdf.p7s
- Instrucțiuni pentru candidați -ofertanți - LOT 1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODENERGO SERVICE SRL CUI RO 17677003
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Valoare atribuită
157.491,48 RON
din 215.992,80 RON estimat
27,1%
Adjudecat la 72,9% din estimat · economie 58.501,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.