Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru instalatii electice
- Număr anunț
- DA40963697
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- SPIN COM-EXIM SRL (CUI RO5969560)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.280,83 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 10:58
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280,83 RON
din 1.280,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro