Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set ac steril cu stabilizator EZ-IO

Număr anunț
DA40960063
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI RO13878004)
Cod CPV
33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
07.08.2026 13:55
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.