Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE PENTRU CABINETE MEDICALE SCOLARE DAS BISTRITA

Număr anunț
DA40951972
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala (CUI 28749733)
Furnizor / câștigător
FARMACIA FARMILLA SRL (CUI RO16753021)
Cod CPV
85149000-5 · Servicii farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,37 RON
Valoare atribuită
690,37 RON
Data publicării
06.08.2026 13:16
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,37 RON

din 690,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.