Ofertă acceptată Cumpărare directă

2 buc stații de încărcare aut avand specificatiile din oferta

Număr anunț
DA40964785
Autoritate contractantă
Comuna Unguriu (Primaria Comunei Unguriu) (CUI 16312033)
Furnizor / câștigător
FREE ENERGY TEAM S.R.L. (CUI 47181450)
Cod CPV
31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184.450 RON
Valoare atribuită
184.450 RON
Data publicării
10.08.2026 11:56
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184.450 RON

din 184.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.