Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII INSTALATIE TERMICA BIROU LICEUL TEORETIC DAN BARBILIAN

Număr anunț
DA40961396
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DAN BARBILIAN (CUI 4793146)
Furnizor / câștigător
GMC CONECO TRADE SRL (CUI 7290726)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.390,42 RON
Valoare atribuită
3.390,42 RON
Data publicării
10.08.2026 08:29
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.390,42 RON

din 3.390,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.