Ofertă acceptată Cumpărare directă

sevicii reparatii instalatii apa calda GPP

Număr anunț
DA40961360
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DAN BARBILIAN (CUI 4793146)
Furnizor / câștigător
GMC CONECO TRADE SRL (CUI 7290726)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.461,62 RON
Valoare atribuită
2.461,62 RON
Data publicării
10.08.2026 08:26
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.461,62 RON

din 2.461,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.