Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA40954238
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Agricol "Nicolae Cornățeanu" (CUI 4321577)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821,01 RON
Valoare atribuită
821,01 RON
Data publicării
06.08.2026 15:36
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

821,01 RON

din 821,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.