Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificarea protectiei impotriva socurilor electrice

Număr anunț
DA40964301
Autoritate contractantă
AGENȚIA NAȚIONALĂ PENTRU MEDIU ȘI ARII PROTEJATE (CUI 51623216)
Furnizor / câștigător
ELECTROCERALI SRL (CUI 18576317)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
10.08.2026 11:29
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.