Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare consumabile motocoase

Număr anunț
DA40963605
Autoritate contractantă
COMUNA ALEXENI (PRIMARIA ALEXENI) (CUI 4365085)
Furnizor / câștigător
GARDENDAN S.R.L. (CUI 43921416)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.727,30 RON
Valoare atribuită
1.727,30 RON
Data publicării
10.08.2026 10:53
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.727,30 RON

din 1.727,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.