Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEACA FEMURALA CU AC METALIC ( IK FEMURAL)
- Număr anunț
- DA40960224
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- EXIMIA MEDICAL S.R.L. (CUI RO39470890)
- Cod CPV
- 33182400-3 · Radiologie cardiaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815 RON
- Valoare atribuită
- 1.815 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 14:12
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.815 RON
din 1.815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro