Ofertă acceptată Cumpărare directă

SABOTI ALBI

Număr anunț
DA40959476
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
TEHNOSAFE PROTECT S.R.L. (CUI RO52480548)
Cod CPV
18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
07.08.2026 13:09
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON

din 5.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.