Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET COMPONENTE CALCULATOR

Număr anunț
DA40965627
Autoritate contractantă
Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.617 RON
Valoare atribuită
1.617 RON
Data publicării
10.08.2026 12:50
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.617 RON

din 1.617 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.