Ofertă acceptată
Cumpărare directă
22000000-0 Imprimate si produse conexe (Rev.2), 35821000-5 Steaguri (Rev.2)
- Număr anunț
- DA40963042
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SARATENI (CUI 29033014)
- Furnizor / câștigător
- F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,14 RON
- Valoare atribuită
- 671,14 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 10:22
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
671,14 RON
din 671,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro