Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CTR 5 LUNI- CONSUMABILE IDENTIFICARE (BRATARI)
- Număr anunț
- DA40961321
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- ROCS LOGISTIC TEAM S.R.L. (CUI 35624589)
- Cod CPV
- 22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.460 RON
- Valoare atribuită
- 16.460 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 08:21
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.460 RON
din 16.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro