Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELABORARE STUDIU DE FEZABILITATE ,,CONSTRUIRE ȘI DOTARE INFRASTRUCTURII EDUCAȚIONALE-ȘC.GEN.M.NORD

Număr anunț
DA40960318
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
ROADCONSTRUCT (CUI 21664249)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.694,21 RON
Valoare atribuită
196.694,21 RON
Data publicării
07.08.2026 14:26
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196.694,21 RON

din 196.694,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.