Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare NVR și HDD
- Număr anunț
- DA40963524
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
- Furnizor / câștigător
- CRISTAL SRL (CUI RO951839)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,78 RON
- Valoare atribuită
- 768,78 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 10:49
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
768,78 RON
din 768,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro