Anulată Anunț de participare

DJCL01 - Reabilitare si extindere retele de apa si canalizare in zona est in municipiul Craiova

Număr anunț
CN1014421
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.066.266 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
27.08.2019 01:40
Anunț de atribuire
CAN1033002
Termen limită
28.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 164-403706
Documentație de atribuire
DF1059247

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ERPIA SA CUI RO 3730956
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DSE CONSULTING SRL CUI RO 14545458
Asociați 2
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ERPIA SA CUI RO 3730956
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.