Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Contract de furnizare - LOT I: Cameră de termoviziune – 21 cpl, cod CPV 38636000-2 / LOT II: Cameră de vedere pe timp de noapte – 1 cpl, cod CPV 38636000-2 , în cadrul implementării proiectului intitulat “SAFE BORDER, SAFER LIFE” ROHU-183, INTERREG VA ROMÂNIA UNGARIA, Axa prioritară 6: Promovarea cooperării transfrontaliere între instituții și cetățeni (Cooperarea instituțiilor și comunităților), Prioritatea de investiții 11/b
- Număr anunț
- SCN1044646
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.495,80 RON
- Valoare atribuită
- 215.460 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2019 09:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1020089
- Termen limită
- 13.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050270
Documente
Documentația de atribuire
- 11860_afe2b722-338e-4786-a211-8ef51fcb7483-semnat.xml.p7s
- Caiet de sarcini si specificatii tehnice-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050270.pdf
- Formulare furnizare-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 279.495,80 RON Adjudecat: 215.460 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CAMERĂ DE TERMOVIZIUNE | 273.000 RON | SPYSHOP | 215.460 RON ↓21,1% |
| 2 | CAMERĂ DE VEDERE PE TIMP DE NOAPTE | 6.495,80 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPYSHOP SRL CUI RO25051565
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Valoare atribuită
215.460 RON
din 279.495,80 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 64.035,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.