Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie si papetarie

Număr anunț
DA40967269
Autoritate contractantă
ECOSERV-HD S.R.L. (CUI 47422800)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI RO26812877)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,97 RON
Valoare atribuită
940,97 RON
Data publicării
10.08.2026 14:32
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940,97 RON

din 940,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.