Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cap Trimmy T35X M12 (135R,235R, 333R, 236R)

Număr anunț
DA40967050
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,46 RON
Valoare atribuită
764,46 RON
Data publicării
10.08.2026 14:17
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,46 RON

din 764,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.