Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evidentiator text - Textmarker Schneider Job 4 culori

Număr anunț
DA40967034
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN SALAJ (CUI 20719184)
Furnizor / câștigător
REAL INVEST COM SRL (CUI RO9680997)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,75 RON
Valoare atribuită
287,75 RON
Data publicării
10.08.2026 14:16
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,75 RON

din 287,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.