Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Flacon cerneala Epson T6641/2/3/4 C /M /Y / Bk ORIGINAL
- Număr anunț
- DA40966504
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413,20 RON
- Valoare atribuită
- 413,20 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 13:43
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
413,20 RON
din 413,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro