Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole birou IH

Număr anunț
DA40966038
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION HOLBAN (CUI 4540755)
Furnizor / câștigător
MARUDAN SERV S.R.L. (CUI 39699428)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.479,34 RON
Valoare atribuită
2.479,34 RON
Data publicării
10.08.2026 13:15
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.479,34 RON

din 2.479,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.