Număr anunț
DA40966022
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
Furnizor / câștigător
MOVE ECO SRL (CUI RO36472365)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,93 RON
Valoare atribuită
247,93 RON
Data publicării
10.08.2026 13:15
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,93 RON

din 247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.