Ofertă acceptată Cumpărare directă

44423000-1 Diverse articole (Rev.2)

Număr anunț
DA40965704
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRA NECHITA VASLUI (CUI 19801964)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,96 RON
Valoare atribuită
308,96 RON
Data publicării
10.08.2026 12:54
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,96 RON

din 308,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.