Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner KONICA MINOLTA TN-323 NEGRU

Număr anunț
DA40965006
Autoritate contractantă
Comuna Bradesti (CUI 4367906)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,28 RON
Valoare atribuită
527,28 RON
Data publicării
10.08.2026 12:09
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,28 RON

din 527,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.