Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE IMPRIMANTA

Număr anunț
DA40964909
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ZARAND (CUI 29050520)
Furnizor / câștigător
CJ SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47103061)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.853,88 RON
Valoare atribuită
3.853,88 RON
Data publicării
10.08.2026 12:02
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.853,88 RON

din 3.853,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.