Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reparații la centrala termică – Comuna Broșteni
- Număr anunț
- DA40964902
- Autoritate contractantă
- COMUNA BROSTENI (CUI 4350653)
- Furnizor / câștigător
- DVT IMPACT S.R.L. (CUI 53171419)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 12:02
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro