Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sampon tratament de pentru par cap contra paduchilor antipaduci paduchi + pieptene Dr. SOLEIL 200 ml
- Număr anunț
- DA40964177
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,95 RON
- Valoare atribuită
- 118,95 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 11:22
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
118,95 RON
din 118,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro