Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARI DIRECTE

Număr anunț
DA40957626
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SERVICII SI COMERT "NALI-COM" SRL (CUI 4201651)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,15 RON
Valoare atribuită
142,15 RON
Data publicării
07.08.2026 11:15
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,15 RON

din 142,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.