Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet comuna Dragu, ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA40957598
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGU (CUI 4637651)
Furnizor / câștigător
REAL INVEST COM SRL (CUI RO9680997)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759,73 RON
Valoare atribuită
759,73 RON
Data publicării
07.08.2026 11:12
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759,73 RON

din 759,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.