Ofertă refuzată Cumpărare directă

Solutie vascoelastica cu acid hialuronic biofermentat OphteisBio 1.6

Număr anunț
DA40953037
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
KEMBLI-MED SRL (CUI RO10511100)
Cod CPV
33730000-6 · Produse de ingrijire a ochilor si lentile corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare finală
2.850 RON
Data publicării
06.08.2026 14:14
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.