Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 22,8% sub estimat

Produse cu utilizare speciala

Număr anunț
DA40943108
Autoritate contractantă
SC URBANA SERV SRL (CUI RO28268713)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
39230000-3 · Produse cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745 RON
Valoare atribuită
575 RON 22,8% sub estimat
Data publicării
05.08.2026 12:52
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575 RON

din 745 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 170 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.