Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RIGOLA PLASTIC 1000X160X120+GRATAR C250

Număr anunț
DA40966853
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44163112-8 · Sisteme de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,40 RON
Valoare atribuită
312,40 RON
Data publicării
10.08.2026 14:05
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,40 RON

din 312,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.