Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de interpretariat VIDEO la distanță în limbaj mimico-gestual/limba semnelor române (video)

Număr anunț
DA40966731
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA NATIONALA A SURZILOR DIN ROMANIA (A.N.S.R.) (CUI RO4950755)
Cod CPV
85311200-4 · Servicii sociale pentru persoanele cu handicap (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
10.08.2026 13:58
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.