Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 71,9% sub estimat

Consumabile medicale

Număr anunț
DA40966232
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.932 RON
Valoare atribuită
1.666 RON 71,9% sub estimat
Data publicării
10.08.2026 13:27
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666 RON

din 5.932 RON estimat 71,9%

Adjudecat la 28,1% din estimat · economie 4.266 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.